SOTE hallgatóként diákmunkát keresel?

...az egészségügyben, egészséges munkakörnyezetben, egyetemközelben?...

*Amiért rendesen fizetnek is?*

Ha igen, akkor nálunk a helyed! Recepciós-Egészségügyi Asszisztens Diákmunka lehetőségünkön az alábbiakat nyújtjuk Neked:

  • Családias, jófej szakmai csapat
  • Egész vagy félnapos műszakok ráérés függvényében
  • Szakmai tanulási lehetőség reumatológia, fájdalomterápia, gyógytorna, fizikoterápia, kardiológia, angiológia, labor- és ultrahang diagnosztika téren
  • Diákmunkában kiemelkedő bérezés
  • Páciensorientált hozzáállás

Recepciós-Egészségügyi Asszisztens Diákmunkára

 az ország elsőszámú*

mozgásszervi magánrendelőjébe

*azaz: páciensek által legtöbbet és legjobbra értékelt konzervatív mozgásszervi magánrendelőjébe

Rólunk: a 27 Sellő Rendelőről

Rendelőnk Budapest XI. kerületének központjában egy gyorsan növekvő mozgásszervi magánrendelő. Az elmúlt két évben kétszeresére nőttünk, jelenleg 16 fős orvosi, gyógytornász és ügyviteli csapattal és havi 500 pácienssel dolgozunk együtt.

De nem állunk meg, tovább növekedünk. Akarsz részese lenni a sikernek?

Nézd meg több száz 5 csillagos online értékelésünket és az ország legnagyobb egészségügyi portáljaival vetekedő honlapunkat vagy kérdezz meg bárkit, aki kezelésen járt nálunk és megtudod: mi a kiemelkedő ügyfélélményt és „wow” élményt adó szolgáltatást komolyan gondoljuk.

*Teljes szívünkkel hisszük, hogy egy magánrendelő (és egy munkahely) nem a látványtól, hanem az ott dolgozók odaadásától és kemény, de örömteli munkájától lesz kiváló hely.*

Ennek lehetsz a részese, ha te is hiszel a kiválóságban – és még többet akarsz.

Jelentkezz és légy tagja egy gyorsan növekvő, innovatív és teljesítményorientált csapatnak, ahol olyat is tanulsz, amit az egyetemen és a legtöbb kórházban nem: kiszolgálni a pácienst.

Feladataid

  • Recepciósként: Páciensek köszöntése, udvarias és segítőkész kiszolgálása
  • Telefonos ügyfélszolgálat (szakmai segítség chat-en elérhető)
  • Számlázás, fizettetés - és az ezzel kapcsolatos adminisztráció (részletes útmutató alapján)
  • Időpontfoglalási rendszer kezelése (időpontfoglalás, módosítás, lemondás, adatrögzítés)
  • Recepció és váró rendben és tisztán tartása

Elvárások

  • Folyamatban lévő tanulmányok a Semmelweis Egyetemen (bármelyik szakon)
  • 25 év alatti életkor
  • Tiszta, érthető beszéd
  • Pontosság (műszakot mindig időben kell kezdeni)
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • Legalább heti 2x6 óra munkavégzés

Bérezés

Nettó 1800 Ft/óra

Mire vársz még?